TEL: 041/ 430 27 23
MAIL: starosta@staskov.sk

Vyberte váš jazyk

DSC 0124Október - mesiac, ktorý patrí úcte k starším... Aj v tomto roku, dňa 23. októbra 2016, pripravila obec staškov pri tejto príležitosti kultúrny program.

V tomto roku hosťovala u nás v obci, v rámci tohto dňa, hudobná skupina PROGRES a vtipné slovo pridal ľudový rozprávač Stanislav Vitáloš. Po skončení programu sa mohli hostia presunúť do výstavných priestorov Obecného úradu v Staškove, kde bolo pripravené občerstvenie a nainštalovaná výstava prác detí zo základnej školy. Tu k dobrej nálade zahrali a zaspievali členovia domácej FS Staškovanky. Jubilanti, ktorí v tomto roku oslávili a oslávia 65, 70, 75, 80, 85 a 90 rokov a prijali osobné pozvanie,  sa sústredili v prietoroch Reštaurácie pod Obecným úradom, kde sa podpísali do Pamätnej knihy obce a zúčastnili slávnostnej večere...

DSC 0127DSC 0138


Ako uviedla vo svojom príhovore Nikolka Kicočová, ale aj starosta obce Ing. Ladislav Šimčisko, toto kultúrne popoludnie bolo pripravené pre našich starších, dôchodcov a jubilantov ako poďakovanie a prejav úcty.

F O T O G A L É R I A