TEL: 041/ 430 27 23
MAIL: starosta@staskov.sk

Vyberte váš jazyk

DS Galiba 46a Sobota, 5. júl 2014, otvorila dvere prehliake divadelných predstavení, ktoré sa konajú v rámci  Programu cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Česká  republika v projekte pod  názvom "Po Kronerovej ceste".

Ako prví sa predstavili v  Staškove členovia súboru GALIBA z Kysuckého Nového Mesta s divadelnou      hrou Kamenný chodníček od Ferka Urbánka.

"Divadelná hra Kamenný chodníček od Ferka Urbánka predstavuje minulosť a jej odkaz oslovuje aj dnešného diváka. Je veľmi hlboký, dokáže roztrhať putá ľudskej zloby, zrady a nenávisti."

Herci stvárňujúci jednotlivé postavy sa milo vžili do svojich úloh a predstavenie v ich podaní bolo veľmi príjemným a úsmevným otvorením divadelnej prehliadky, o ktorej povedal, vo svojom príhovore,  pán starosta Ing. Ladislav Šimčisko, že by sa mohla stať do budúcna tradíciou a spestrením kultúrneho života u nás v obci. Predstavenie má ešte dnes výborné ohlasy. Divadelnému súboru Galiba prajeme ešte mnoho krásnych a úspešných vystúpení. Vás, milí občania, srdečne pozývame na ďalšie divadelné predstavenia, ktoré sa budú konať v týchto dňoch. 

 

F O T O G A L É R I A

Bez názvu