TEL: 041/ 430 27 23
MAIL: starosta@staskov.sk

Vyberte váš jazyk

oznam

Vážení občania, Obecný úrad neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v našej obci.

Našou snahou je poskytnúť informácie aj občanom, ktorí sú celý deň vpráci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z obecného rozhlasu alebo úradnej tabule zverejnené v pracovnom čase. Priblížiť sa chceme aj častiam, kde zatiaľ miestny rozhlas nie je. Mobilný obecný rozhlas PAGGO.online je nová mobilná aplikácia našej obce do Vášho mobilu. Informácie Vám chodia do mobilu a Vy si ich prečítate keď máte chuť a čas - úradná tabuľa, dôležité oznamy, kultúra, šport, pre deti a iné, to sú témy ktoré Vám budeme posielať.


Ako to funguje cez appkuPAGGO.online?

STIAHNITE SI DO MOBILU PAGGO.online –ZDARMA

Stiahnuť si ju môžete  z www.obecnyrozhlas.sk, Google Play a Apple App Store.

Po nainštalovaní aplikácie do mobilného telefónu je potrebné aplikáciu otvoriť, vyhľadať obec v zozname obcí. Názov obce je potrebné zadať aj s diakritikou, t.j. Staškov a označiť ju hviezdičkou ako obľúbenú.