TEL: 041/ 430 27 23
MAIL: starosta@staskov.sk

Vyberte váš jazyk

erb obce

Obecný úrad v Staškove oznamuje chovateľom psov, že bude prevedená v našej obci hromadná vakcinácia/očkovanie/ psov proti besnote dňa:  6.júla 2022, t.j.streda

-pred Obecným úradom Staškov                              8,00-9,00 hod.

-Vyšný koniec-pohostinstvo u Moľaného                9,00-9,30 hod.

- Polgrúň - pohostinstvo u Bocka                            10,00-10,30 hod.

-Jelitov -autobusová  zástavka                                 10,30-11,00 hod.

-Nižný koniec- potraviny Jednota SD                      11,30-12,00 hod.

-U Belkov-potraviny                                                   12,00-12,30 hod.   

Žiadame majiteľov psov, aby si tieto dali zaočkovať v uvedený deň s náhubkom a na vodítku. Vakcinácia psov proti besnote za poplatok 7 eur za jedného zavakcinovaného psa. Vakcína bude podaná začipovaným psom.  Čipovanie a registrácia psov za poplatok 15 eur. Očkuje sa pes starší ako 3 mesiace.

MVDr.Ľubomír Špilák, v.r., veterinárny lekár

 kontakt: 0905 402 192,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.                                                                    

Obecný  úrad v Staškove upozorňuje občanov na dodržiavanie VZN, ktorým sa upravujú niektoré podmienky držania psov v našej obci, zákaz sa voľne pohybujúcim psom mimo chovného priestoru, alebo zariadenia na chov.