pozadie staskov jar 2017

Dnes je meniny má

Farský kostol Navštívenia Panny Márie

farsky kostol navs pan marie 2017

Kaplnka v Jelitove

kaplnka sv anny jelitov

V roku 2014 sme si pripomenuli 400 rokov od prvej písomnej zmienky o našej obci

staskov-vyrocie

Dom, v ktorom sa narodil významný slovenský herec Jozef Kroner

kronerov dom staskov 2019

Novovybudovaná kaplnka Nepoškvrneného počatia Panny Márie

kaplnka na gruni staskov 2019

  • Farský kostol Navštívenia Panny Márie

  • Kaplnka v Jelitove

  • V roku 2014 sme si pripomenuli 400 rokov od prvej písomnej zmienky o našej obci

  • Dom, v ktorom sa narodil významný slovenský herec Jozef Kroner

  • Novovybudovaná kaplnka Nepoškvrneného počatia Panny Márie

Mobilný sprievodca obcou

Vážení občania,


Obecný úrad neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v našej obci. Našou snahou je poskytnúť informácie aj občanom, ktorí sú celý deň vpráci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z obecného rozhlasu alebo úradnej tabule zverejnené v pracovnom čase. Priblížiť sa chceme aj častiam, kde zatiaľ miestny rozhlas nie je. Mobilný obecný rozhlas PAGGO.online je nová mobilná aplikácia našej obce do Vášho mobilu. Informácie Vám chodia do mobilu a Vy si ich prečítate keď máte chuť a čas - úradná tabuľa, dôležité oznamy, kultúra, šport, pre deti a iné, to sú témy ktoré Vám budeme posielať.


Ako to funguje cez appkuPAGGO.online?


STIAHNITE SI DO MOBILU PAGGO.online –ZDARMA


Stiahnuť si ju môžete  z www.obecnyrozhlas.sk, Google Play a Apple App Store.

Po nainštalovaní aplikácie do mobilného telefónu je potrebné aplikáciu otvoriť, vyhľadať obec v zozname obcí. Názov obce je potrebné zadať aj s diakritikou, t.j. Staškov a označiť ju hviezdičkou ako obľúbenú.