pozadie staskov zima

Dnes je meniny má

Starosta obce

ing-ladislav-simcisko2Ing. Ladislav Šimčisko

 

Narodil sa 27.10.1966. Vyštudoval Stavebnú fakultu SVŠT v Bratislave. Neskôr absolvoval štúdium znalectva v odbore stavebníctvo. Je ženatý a má tri deti.
Pracoval ako konateľ stavebnej firmy a znalec. Osem rokov bol poslancom obecného zastupiteľstva a aj zástupcom starostu.

V komunálnych voľbách 27. novembra 2010 bol zvolený starostom obce Staškov a za starostu obce bol opätovne zvolený v komunálnych voľbách 15. novembra 2014.

 

Ako starsotu obce si ho Staškovčania opäť zvolili v komunálnych voľbách 10. novembra 2018.

 

 kontakt:

 mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 tel.:   0905 863 031