pozadie staskov jar 2017

Dnes je meniny má

Rodný dom Jozefa Kronera

pod správou Obecného technického podniku Staškov

Ul. J. Kronera 588
023 53 Staškov

Otvorenie, prehliadka a výklad je na tel. číslach:
0944 027 720, 0948 610 807

Návštevu rodného domu v skupinkách, prosíme, ohlásiť deň vopred!

Za pochopenie veľmi pekne ďakujeme.

Odkazy

clen euroregionu

pecat rozvoja obce 2016 malá

banner

Pozrite si udalosti v obci

paggo online

Partneri

 

gmina
mojekysuce staskovlogo rra kysuce

Počasie

Mobilný sprievodca obcou

Vážení občania,


Obecný úrad neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí v našej obci. Našou snahou je poskytnúť informácie aj občanom, ktorí sú celý deň vpráci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z obecného rozhlasu alebo úradnej tabule zverejnené v pracovnom čase. Priblížiť sa chceme aj častiam, kde zatiaľ miestny rozhlas nie je. Mobilný obecný rozhlas PAGGO.online je nová mobilná aplikácia našej obce do Vášho mobilu. Informácie Vám chodia do mobilu a Vy si ich prečítate keď máte chuť a čas - úradná tabuľa, dôležité oznamy, kultúra, šport, pre deti a iné, to sú témy ktoré Vám budeme posielať.


Ako to funguje cez appkuPAGGO.online?


STIAHNITE SI DO MOBILU PAGGO.online –ZDARMA


Stiahnuť si ju môžete  z www.obecnyrozhlas.sk, Google Play a Apple App Store.

Po nainštalovaní aplikácie do mobilného telefónu je potrebné aplikáciu otvoriť, vyhľadať obec v zozname obcí. Názov obce je potrebné zadať aj s diakritikou, t.j. Staškov a označiť ju hviezdičkou ako obľúbenú.